Robert Růžička

Webdesign - tworba www stránek, správa Windows a počítačových sítí

webdesign - tvorba www stránek

Hlavními cílovými skupinami jsou především malé a střední firmy, podnikatelé, sportovní kluby a jednotlivci s požadavky na osobní prezentaci, pro které je dnes internet nejlevnějším, účinným informačním a reklamním médiem. Zaručená kvalita vypracování stránek, funkčnost a dodržení důležitých zásad pro tvorbu přitažlivých, dynamických a rychlých www stránek.


Nabízené služby ohledně tvorby www stránek

 • webdesign - návrh a tvorba dynamických www stránek za použití XHTML, CSS, PHP, MySQL a případně dalších metod. Při navrhování a tvorbě je především kladen důraz na „jednoduchost“, příjemný vzhled (který vyhovuje zákazníkovi), přehlednost, informativní hodnotu a správnou funkčnost stránek. Při vývoji webů je dbáno i na to, aby se stránky správně zobrazovaly v nejrozšířenějších prohlížečích, kterými jsou v dnešní době Internet Explorer a Firefox. Při tvorbě graficky náročnějších stránek je možná spolupráce s externím grafikem.
  Vytvořené stránky si můžete prohlédnout v referencích
 • registrace domén - zajištění registrace českých domén .CZ - ve tvaru www.vybranynazev.cz
  Samozřejmostí je i registrace dalších domén:
  Generických domén .COM, .NET, .INFO, .NAME, .ORG, .BIZ, .MOBI
  Zahraničních domén .SK, .IT, .CN, .HK, .BE, .JP, .AT, .IN, .RU, .LT, .SG, .DK, .DE, .TV, .CH, .LI, .RO, .US a .LV. Domén .EU a dalších existujících domén nebo v budoucnu nově vzniklých.
 • webhosting - zařízení webhostingu u společnosti, se kterou mám navázanou již delší dobu velice úzkou spolupráci.
  Díky této spolupráci se dají daleko rychleji řešit případné požadavky nebo vzniklé problémy zákazníků, nežli je tomu u jiných společností. Webhosting nabízí velký prostor v základní nabídce, neomezený počet domén 3. řádu, snadnou správu e-mailů (přístup k Vaší poště přes nejběžnější protokoly nebo je zde možnost přístupu i přes webmail), ochrana e-mailů proti virům a spamu, PHP a databáze MySQL, E-mailové konference, statistiky přístupů a další funkce.
  Pokud si budete přát mít zřízen webhosting u jiné společnosti, tak to samozřejmě také není problém.
 • SEO – optimalizace pro vyhledávače – je český překlad slovního spojení Search Engine Optimization, z toho pochází hojně užívaná zkratka SEO.
  Jedná se o soubor metod aplikovaných na webové stránky za účelem zvyšování návštěvnosti přes fulltextové vyhledávače, které řadí výsledky dle mnoha kritérií. Webové stránky vyhovující nejlépe algoritmům vyhledávačů se zobrazují na nejvyšších pozicích, hovoříme tedy o nich jako o dobře optimalizovaných.
  Optimalizace kódu stránek (keywords, description, titulky stránek, mod-rewrite (pěkné adresy), Google Sitemaps, HTML tagy (H1, H2, bold, alt, atd.)).
  Samozřejmostí je to, že takto se optimalizují vytvářené stránky, ale není problém zoptimalizovat i již Vaše vytvořené stránky. S tímto souvisí i následující bod.
 • zaregistrování stránek v katalozích - na přání zákazníka je možno provést registraci a zařazení www stránek v nejdůležitějších českých katalozích, jako je např. www.seznam.cz - aby se o Vašich stránkách vědělo a aby je lidé dokázali najít dle klíčových slov a dle oboru Vaši činnosti.
 • další případné dotazy Vám rád zodpovím e-mailem nebo telefonicky. Kontaktní údaje naleznete zde.
 • příznivé ceny